שלב 1

יוצרים איתנו קשר

שלב 2

שיחת היכרות בטלפון או במשרדנו

שלב 3

עוברים יחד תהליך מקדים לייעוץ ללא תשלום הכולל תשאול על העסק, מבדקים וניתוח נתונים פיננסים.

שלב 4

מקבלים אור ירוק מהמפקח שלנו לקלוט אותך לייעוץ

שלב 5

נכתוב לך את תוכנית הייעוץ ונוכל להתחיל

מי אנחנו ולמה לעבוד איתנו יפיק לך תועלת?

שלב 1

יוצרים איתנו קשר

שלב 2

שיחת היכרות בטלפון או במשרדנו

שלב 3

עוברים יחד תהליך מקדים לייעוץ ללא תשלום הכולל תשאול על העסק, מבדקים וניתוח נתונים פיננסים.

שלב 4

מקבלים אור ירוק מהמפקח שלנו לקלוט אותך לייעוץ

שלב 5

נכתוב לך את תוכנית הייעוץ ונוכל להתחיל

מי אנחנו ולמה לעבוד איתנו יפיק לך תועלת?

מי אנחנו ולמה לעבוד איתנו יפיק לך תועלת?

מי אנחנו ולמה לעבוד איתנו יפיק לך תועלת?

אנחנו ממייסדי הקונצרן זוגלובק, שהביאו אותו מעסק קטן בינוני (בסוף היום הכל התחיל מכמה פרות בחצר האחורית אצל שני שכנים ותיקים בנהריה – ריינהולד זוגלובק שהתמחה בהפקת מעדני בקר, ו- הילדה שטראוס שהתמחתה במוצרי חלב וגלידות) לחברה גלובלית ומובילה במשק החולשת על מרלו״גים, קווי הפצה כלל ארציים, מערכי הפצה בינלאומיים, סביבה תעשייתית ותפעולית מורכבת הכוללת משאיות, סמיטריילרים, פריזרים ומערכי הקפאה, סוכני מכירות שטח והרבה מאד עובדים.

 

אנחנו מכירים מקרוב את הדרכים היעילות לצליחת הדרך ולהתמודדות המוצלחת עם האתגרים, הקשיים, המצוקות, והמלכודות שהדרך מזמנת לבעלי עסקים שמתמודדים לבדם במסע המאתגר הזה, ועל אחת כמה וכמה מכירים את הסביבה העסקית בישראל המזמנת לבעלי עסקים ולמנהלים אתגרים מסובכים בסדר גודל גדולים יותר מכל עסק אחר (שווה ערך) בקנה מידה בינלאומי. 

ריינהולד ואירמגרד זוגלובק, המייסדים.

חברת יעוץ עסקי

כיום אנחנו בעלים של קרן השקעות פרטית שאותה אנחנו מנהלים ומעורבים בעסקים רבים בארץ כמו גם במגוון רחב של נכסים וחברות בכל יבשת בעולם.

הקרן שלנו סורקת את כל יבשות העולם, החל מצפון אמריקה לדרום מזרח אסיה והחל מאוסטרליה ועד לאירופה, בחיפוש אחר חברות קטנות ומבטיחות שעומדות להיכנס למועדון העסקים הכי טובים בכדור הארץ.

אחד מסימני ההיכר של הקרן שלנו היא היכולת לאתר את החברות הללו שפעמים רבות מתחילות בהערכות שווי של מיליוני דולרים בודדים ומגיעות לשווי שוק שנאמד במאות מיליוני דולרים.

כדי לאתר את אותן חברות מבטיחות משקיעה קרן ההשקעות הפרטית שלנו מאות שעות במחקר ואנליזה ובחינה של כל אספקט ופן של החברה הנבחנת, בהבנה של השוק שלה ומזהה את ההזדמנויות הלא ממומשות עדיין ואת המנופים שטרם נוצלו שיכולים להפוך עסק לא מוכר לשחקן מוביל בקטגוריית משקל כבד, שתחת ידו תזרימי מזומנים עודפים בהיקפים עצומים.

 

לצד קרן ההשקעות הפרטית שלנו, עוצמה עסקית הינה המקום המיוחד שאליו כולנו מתחברים הן ברמה האישית והן ברמה הרגשית. המקום הזה מאפשר לנו להחזיר לקהילה של אנשים יקרים לנו – בעלי עסקים ומנהלים – שיש להם את המוטיבציה, הנחישות והדרייב להצליח למרות המסלול המאתגר, שנמצאים במקום כלשהו על הדרך שלהם לצמיחה, ומעוניינים לייצר לעצמם את הדרך היעילה ביותר להגיע לשם, תוך הסתמכות על אחרים שהיו שם, ועל ניסיון מצטבר של יותר ממאה שנות ניהול

 

במשך שנים רבות מירקנו, הברקנו וצמצמנו את התובנות הניהוליות, העסקיות, והאופרטיביות שלנו לסדרת תובנות פרקטית ומעשית שעוסקת בשאלה כיצד לעבור במהירות ובסיכון הנמוך ביותר האפשרי, מעסק קטן בתחילת דרכו, לעסק משמעותי שפועל כמו מכונה משומנת, שעליה אתה שולט, ושמייצרת לך תזרים מזומנים וזמן פנוי, כמו גם איכות חיים גבוהה וסיכון מצומצם.

 

לסדרת התובנות יקרת הערך הזאת הללו קראנו: ׳מודל ארבעת השלבים של עוצמה עסקית׳ ©  המודל מתאר את המסלול האבולוציוני אותו עובר כל בעל עסק, באשר הוא, בעסק של עצמו.

כך ממש כמו פרפר שעובר סדרת שלבי האבולוציה מוכתבים מראש (גולם, זחל ,פרפר) – כך גם אתה – בעל עסק – עובר מסע בין סדרת שלבי אבולוציה מוגדרים וידועים מראש.

אתה אולי אינך מודע לכך שאתה צועד על מסלול. אבל אנחנו יכולים להבטיח לך שהוא שם, ממש מתחת לרגליך. כשתלמד אותו יתחברו לך כל הדברים שאף פעם לא הבנת, כל חלק בפאזל יסתדר במקומו, ותקבל תשובות לכל השאלות. 

הניסיון העצום והתובנות הקריטיות שנולדות מתהליך הדיוק המתמשך של קרן ההשקעות הפרטית שלנו, כמו גם מתהליכי הייעוץ שלנו בעוצמה עסקית באים לידי ביטוי בפוסטים השונים באתר שלנו וגם בסדרת עדכונים ומידע יקר ערך שמוגשים באמצעות הניוזלטר עמוס התובנות שלנו לקהילה של למעלה מ-10,000 בעלי עסקים ומנהלים.

עובדי מפעל זוגלובק*

חברת יעוץ עסקי

שיטות העבודה שלנו שונות מכל דבר שמוכר לך

שמנו לנו כמדיניות לא לקלוט לייעוץ עסק שאנחנו חושבים שלא נוכל לעזור לו. אנחנו מאמינים שתהליך ייעוץ אמור לייצר תוצאות בסדרי גודל משמעותיים (עבור תוספת 10%  במחזור ההכנסות שלך אתה לא צריך לעבור ייעוץ. אתה יכול לעשות זאת בעצמך).

כדי להיות יכולים להעריך האם נוכל להשיג זאת עבורך ביצענו ניתוח מקיף בן מאות שעות בבחינת התיקים של לקוחותינו. המחקר העלה מספר נקודות קריטיות, שאם הן קיימות אצל מנהל בעסק, תהליך הייעוץ לא יישא פרי. 

כדי להיות יכולים לנבא באחוזים גבוהים של הצלחה האם נוכל להשיג יחד איתך את התוצאות בסדרי הגודל המתאימים יצרנו בעוצמה עסקית את תהליך הקדם הייעוץ. התהליך כולל סדרה של שלוש פגישות ראיון מקיפות שבמהלכן אנחנו מבינים את העסק ואותך. במהלך הפגישות הללו אנחנו עוברים יחד איתך על תחומי העסק השונים, מרימים כל אבן, מכוונים פנס לנקודות החשוכות וגורמים לך לבחון יחד איתנו את העסק שלך בצורה מעמיקה וכתוצאה מכך לראות דברים שבהם לא הבחנת קודם. 

 

הלקוחות שלנו מספרים, שהתהליך הזה עצום כל כך בחשיבותו, כך שכבר במהלכו הם קיבלו הארות ותובנות שהפילו להם אסימונים וגרמו להם לשנות את דרך החשיבה עוד הרבה לפני שהתחילו בייעוץ. אנחנו יכולים לאשר שהם לא ממתינים לתחילת הייעוץ וכבר מתחילים ליישם. ומאחר והתהליך הזה לא מיועד עבורך, אלא עבורינו, אנחנו מבצעים אותו ללא חיוב.

בסוף התהליך המפקח על תוכניות הייעוץ שלנו יודע בוודאות גדולה מאד:

א. האם הוא יוכל לעזור לך להשיג תוצאות בסדר גודל המתאים.
ב. אם כן, על מה בדיוק יש לעבוד כדי לעשות זאת,
ג. איך עליו לבנות עבורך את התוכנית שתיקח אותך לשם. 

אם בתום התהליך נחשוב שאיננו יכולים לעזור לך להשיג תוצאות בסדר הגודל הנכון, ניפרד כידידים. הסטטיסטיקה מלמדת שהתהליך הזה מאפשר לנו לנפות כ-25% מהעסקים שמתחילים בו. דבר זה עוזר לנו לשמור מצד אחד על המוניטין של עוצמה עסקית כגוף מקצועי שיודע לספק תוצאות של ממש, ובאותה עת גם לשמור על אותם בעלי עסקים שלא יצלחו את תהליך הייעוץ עצמו ולכן קרוב לוודאי רק יהיו מתוסכלים ממנו.

אז איך מתקדמים?

אנחנו מעלים מאמרים באופן קבוע לאתר כדי לשפר לך את העסק ללא עלות, במידה ויש לך צורך באקסטרה – אפשר ליצור איתנו קשר באמצעות טפסים בתחתית כל עמוד או בשיחת טלפון. לכל השאר אין צורך לדאוג. אנחנו נדאג לתאם איתך מועד לפגישה טלפונית ראשונית וניקח את זה משם. עלינו.
Call Now Button