הסיפור שלנו 

אם אתה בעל עסק אתה קרוב לוודאי מכיר מקרוב את הסיטואציה האיומה שבה אתה מקים עסק רק כדי למצוא את עצמך תקוע בתוכו, נאלץ להשקיע בו שעות עבודה לא הגיוניות ומאמצים מעל ומעבר, כאלו שהיו גורמים לכל שכיר אחר לברוח מזמן. לאט לאט נוחתת עליך ההכרה שבמידה מסוימת אתה הופך להיות העבד של העסק שלך. שהעסק מנהל אותך במקום שאתה תנהל אותו. 

המשפחה שלך קרוב לוודאי לא רואה אותך מספיק ודיי בטוח שיש מישהו שטורח להעיר לך על הפרופורציה הלא הגיונית בין כמות המאמץ הלא הגיונית שאתה משקיע בעסק לבין מה שאתה יכול למשוך ממנו. ובאופן מיסתורי בכל פעם שנראה לך שהשנה אתה עושה את זה, קורה משהו שטורף את הקלפים, ושוב אין מספיק רווחים וכסף בחשבון. אחרי כל הזמן הזה העסק לא מייצר לך את התמורה הראויה עבור המאמץ ובטח לא ביחס לסיכון (בסוף היום אתה זה שחתום בבנקים)

אם היו מצטברים לך כמה מיליוני שקלים פנויים בחשבון, אולי זה היה שווה את המאמץ. בסוף היום כשאתה מסתכל על החברים שלך (שדרך אגב בטוחים שאתה מרוויח הרבה מאד כסף) אתה לא בטוח שכמות הלחץ והמתח הגדול ולפעמים אתה תוהה האם המסלול שבחרת היה נכון והאם כל המאמץ הזה משתלם. אחרי הכול עם היכולות המטורפות שלך יכולת להרוויח סכומי כסף מכובדים כשכיר מבלי לשאת בכל המתח, הלחץ והסיכון הזה.

 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה…

וכאן אנחנו בעוצמה עסקית נכנסים לתמונה. ב- 20 השנה האחרונות אנחנו עוזרים באינטנסיביות לבעלי עסקים שאנחנו מאמינים בהם, לפתח, לבנות ולהעצים את הנכסים שלהם. אפשר לומר שאנחנו עוזרים לבעלי עסקים לבנות עסקים שהם נכסים מניבים, עסקים שמייצרים לבעליהם הון עצמי, כזה שניתן לחלץ מהעסק, ושמאפשר לבעליו לפתח תזרימי מזומנים נוספים.

לאורך 20 השנה האחרונות היינו אחראים ללא מעט פריצות עסקיות, בארץ ובעולם. למעשה מי שמכיר אותנו יודע לזהות את טביעת האצבע הייחודית שלנו בעסקים שאנחנו מלווים, מה שמתבטא לפעמים בשאלות של כמה מנהלי סניפי בנקים שמתעניינים בסקרנות אצל לקוחותינו האם גם הם עברו לאחרונה תהליכי ייעוץ אצל עוצמה עסקית. המכנה המשותף של התהליכים שאנחנו בונים מתבטא תמיד בשני פקטורים עיקריים: הבעלים של העסק מקבל את הזמן שלו בחזרה, ומקבל עסק שמייצר לו תזרים מזומנים משמעותי, כזה שאפשר לראות בחשבון הבנק. ותוצרי הלוואי? בעל העסק הרבה פחות טרוד, פחות לחוץ, ויודע לנהל עסק שמייצר לו תזרים חזק, והוא לא ״אחראי כאב ראש ראשי״, יש לו אנשים שמייצרים עבורו את העבודה. 

 

איך נעזרים בנו?

במשך השנים למדנו שלא לכל אחד אפשר לעזור. אחרי הכל תהליכי הייעוץ שלנו כרוכים בעבודה קשה ולפעמים מאתגרת. אין לנו שרביט קסמים לנופף מעל הראש של מישהו ואנחנו גם לא מכירים שום מילת קסמים סודית כמו ״אברה קדברה פוף!״ שהופכת את המציאות ב-180 מעלות תוך חצי דקה. אנחנו כן מכירים תהליכים. תהליכים נכונים שמשפיעים על התוצאות. אם אתה עשוי מהחומר הנכון, יש לנו את הידע ואת הכלים לתת בידיך שישימו אותך על המסלול הנכון בדרך להיות בעל עסק, שיש לו עסק (והוא לא העסק), שיש לו תזרים מזומנים וזמן פנוי לייצר את הנכסים שיבטיחו את הביטחון הכלכלי שלו ושל בני ביתו וישעניקו לו רווחה כלכלית וחופש מדאגות. 

רוצה לבדוק האם התהליכים שלנו מתאימים לך? אז למה שלא תיצור איתנו קשר בטופס מטה ונדבר?

אנחנו נשמח להכיר!

Call Now Button