עוצמה עסקית - במה אנחנו שונים?

עוצמה עסקית יועצים - לווי צמוד להזנקה עסקית

20 שנות ידע ונסיון

כבר 20 שנה שהמומחים שלנו מלווים עסקים בארץ ובעולם. אנחנו עוזרים לבעלי עסקים לבנות עסקים שמייצרים להם כסף זמן פנוי. ההתמחות שלנו ביצירת עסקים שמייצרים לבעליהם מזומנים וזמן פנוי. לרשותנו מאגר נתונים עצום שנצבר במשך שנים ושמאפשר לנו למדוד את הביצועים של העסק שלך ביחס לתחרות שלך בארץ ובעולם, וביחס לעסקים מצוינים אחרים.

אנחנו עוזרים לבעלי עסקים לבנות עסקים שפועלים כמכונה משומנת שמייצרת עבורם תזרימי מזומנים וזמן פנוי, על בסיס קבוע, בזמן פריחה או במיתון, במלחמה או בשלום, בארץ או בחו"ל. 

לא משנה באיזה שלב אתה נמצא בעסק שלך, אם רק התחלת או שהעסק שלך מבוסס וותיק, אנחנו מאמינים שלאנשים חרוצים מגיע להצליח. 

20 שנה של עשייה לימדו אותנו שהמסלול לשם לא אינטואיטיבי. אנחנו רואים את התפקיד שלנו לסמן את המסלול הזה עבורך כדי שתוכל לעבור בו בבטחה.

מה יוצא לך מהליווי בעוצמה עסקית?

מעל 20 שנה של
ידע וניסיון

גישה לקיצורי הדרך שבעזרתם הלקוחות שלנו מגדילים את הרווחים שלהם לאורך זמן. נגלה לך איך הם עשו זאת.
חסוך כאב ראש, כסף וזמן.

פריצות דרך
בארץ ובעולם

נגלה לך את הטקטיקות לצמיחה, בין אם בצורה אורגנית או ע״י רכישות חכמות בארץ ובעולם, תגלה איך ליצור תזרים יציב וקבוע גם במט״ח

ייעוץ 360 מעלות
כל המומחים בבית אחד

גישה לכל המומחים של עוצמה עסקית תחת קורת גג אחת. כל הידע והכלים להם אתה זקוק כדי לקדם את העסק שלך במקום אחד

מאגר מידע ביצועיים עסקיים
גישה לכל התחומים

איך הביצועים העסקיים שלך? האם הרווחיות שלך גדולה או נמוכה מזו של המתחרים הגדולים שלך? ומה הם עושים כדי להגדיל את הרווחיות?

שיטה שפיתחנו בעוצמה עסקית

האם אתה יכול להכפיל את הרווחים שלך פי 2 או 3 במהלך תקופה של שנתיים? אם לשפוט על פי הלקוחות שלנו, זה אפשרי. נכון, זה לא קורה מעצמו. זה לא טיול בפארק. נכון! זה מאמץ. רק שקרוב לוודאי אתה מתאמץ גם ככה. אז לא עדיף שתתאמץ בצורה מבוקרת על הדברים הנכונים?

אם אי פעם יצא לך לעבוד בסביבת עבודה שמייצרת תקלות, חיכוכים, מריבות ותלונות אתה בוודאי תדע להעריך את אווירת השקט היצרני שבו פועל עסק יצרני. הרעשים שאתה חווה בעסק עולים לך כסף, והרבה. הרי כדי לטפל בתלונות לקוחות אתה מוצא את עצמך נדרש להעסיק אשת שירות לקוחות, וכדי לטפל בחיכוכים או בדרישות השכר הגוברות מהעובדים אתה נדרש להחזיק מנהלת משאבי אנוש וכדי לקדם את העבודה בייצור אתה נדרש לגייס עוד מנהל פרויקטים או מנהל תפעול. מהניסיון שלנו יש דרך לארגן את הפעילות בצורה כזאת שבה אתה יכול להגדיל את המחזורים על אותו כוח אדם, ולכן להגדיל את שורת הרווח שלך. זה לא פשוט ולא אינטואיטיבי, אבל אנחנו עושים זאת כבר הרבה שנים בעסקים ויכולים לומר לך בוודאות שזה אפשרי.

כשעסק גדל והבעלים מוסר את התפקידים שלו לעובדים שיבצעו אותם במקומו, הוא קרוב לוודאי חווה מהומת אלוהים של רעשים, תקלות ותלונות של לקוחות. אתה בוודאי תוהה איך יכול להיות שאתה משלם לכל כך הרבה אנשים שלא עושים את תפקידם כמו שצריך? נראה שככל שיש יותר אנשים יש יותר בלאגן. איך זה יכול להיות? אז זהו, שתתפלא שאתה לא לבד. הדרך לצמיחה במחזורים אינה עוברת תמיד בצמיחה ברווחיות. למעשה יכול להיות שהצמיחה במחזור כולה נאכלת בדיוק על ידי הדברים האלה. מה עושים? צור איתנו קשר ונראה לך מה לעשות.

אם אתה מוצא את עצמך בו אתה נשאב אל תוך העסק ואתה מוצא שהעסק מנהל אותך יותר מאשר אתה מנהל אותו, שים לב שיש כאן בעיה. אתה בוודאי שואל את עצמך האם זה מה שרצית כשהקמת את העסק. אז איך זה קרה בכלל שנהיית ״אחראי כאב ראש ראשי״ בעסק? איך יכול להיות שאין עובדים אחרים שנכנסים בנעליך ומבצעים את העבודה בדיוק כפי שאתה היית מבצע אותה… בלי תקלות ובלי רעשים מיותרים. האם אתה ״הגאון היחיד״ שיודע לסדר את כל הדברים? התשובה הי שקרוב לוודאי שלא, אלא שמאד יכול להיות שאתה יוצר באופן פעיל את הבעיה. דבר איתנו ונשמח להראות לך מה זה.

האם העסק שלך תלוי בך? שאל את עצמך עם היד על הלב, האם אתה יכול להרשות לעצמך לצאת לחצי שנה חופש, ולנתק את עצמך לגמרי מהפעילות. אם כל מורה בישראל יכולה להרשות לעצמה לצאת לשנת שבתון שלמה בלי שדבר נפגע, איך יכול להיות שאתה, בעל עסק שמתאמץ הרבה מעבר, לא תוכל להרשות לעצמך רק חצי שנה מנוחה? יכול להיות שבמרוצת הזמן כבר לא נראה לך אפשרי לצאת לחופש כזה, אולי כבר הרמת ידיים. רק שזה לא גזירת גורל. אתה היום יוצר לעצמך את המחר של העסק שלך. אם אתה רוצה להבטיח שהמחר שלך יהיה יותר חופשי ומשוחרר ושהעסק שלך יידע לייצר עבורך תזרים בפחות תלות בך, עכשיו זה הזמן לפעול. אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונראה לך כיצד לעשות זאת.

העובדים שלך מתלוננים לך על עומס? האם יש לך דרך לדעת האם העומס שלהם אמיתי ועליך לגייס עוד עובדים? או שאולי המערכת שלך לא מאורגנת נכון וגורמת לאנשים להתאמץ בצורה מיותרת. התוצאה היא שעבודה מבוצעת שוב ושוב שוב, כאשר בכל פעם שוכחים לבצע פרט חשוב, עד שלקוח מתלונן שיד ימין לא יודעת מיד שמאל. כולם סובלים מכך. העובד שלך המטורטר, המנהל שלו שנדרש לגעת בנושא שוב ושוב, הלקוח המותש, המזכירה או אשת שירות הלקוחות, אתה שכבר מתפוצץ וגם משלם על כל השעות הללו. אם נעשה לך חשבון בכמה כסף מדובר אתה תתרגז באמת. אם אתה רוצה לצמוח אתה חייב לטפל בכך. זה הכסף שלך שמתבזבז פה. ואף אחד לא נהנה ממנו. העובדים שלך מותשים (ועוד כמה זמן תוכל לשחוק אותם?), דלק וחומרים מתבזבזים, וכל המערכת פועלת עם הלשון בחוץ. ובשום פנים ואופן אל תביא עוד לקוחות!!

השאלה הזאת מיועדת רק לך. האם יש עובד בעסק שאתה תלוי בו כך שאם הוא עוזב אתה בבעיה? האם במידה והוא יעזוב אתה עומד להיות בבעיה? אם כן, אתה צריך להתעורר עכשיו. משהו שבמערכת שבנית לא עובד נכון. תלות בעובד עולה לך כסף. אם עוד לא חווית את ההשלכות של הדבר אז בוא ואראה לך איך זה מתפתח. כשאותו עובד, נאמן ככל שיהיה, הולך לישון בלילה הוא בוודאי חושב לעצמו איך זה שהוא מטפל בכל הבעיות, מתרוצץ כל היום, בקושי אוכל, נמצא במתח ולחץ… וזה בכלל לא העסק שלו. אנשים קרובים אליו בוודאי גם מסבירים לו שהוא לא מתוגמל נכון ביחס למאמץ. יכול להיות שכבר שכנעת את עצמך שתוכל להמשיך ככה עוד כמה שנים, ואולי גם אין לך כוח לטפל במצב. רק שעדיף לטפל בבעייה כשהיא עדיין קטנה, מאשר כאשר היא מתפוצצת בפרצוף. לשמוע איך אפשר לעזור לך צור איתנו קשר.

האם אפשרי להוזיל את מרכיב עלות העבודה? אחרי הכל לא ניתן לקצץ לעובדים בשכרם. האמת היא שישנן דרכים הרבה יותר אפקטיביות לטפל בבעיה. בסוף היום מה אנחנו רוצים? המטרה שלנו היא להכניס את שכר העבודה לפרופורציה הנכונה מול המחזור. אם תחשוב על זה העובדים שבעסק הם ההוצאה היחידה בעסק שיש לה יכולת השפעה על הגדלה או הקטנה המחזור. לשכירות שאתה משלם אין יכולת להגדיל את המחזור, גם לא לחומר גלם שאתה קונה, וגם לא למשאיות, לרכבים או למחסן שלך. לעומתם לעובדים שלך, אם הם עובדים נכון ויעיל יש יכולת לטפל ביותר תפוקה שתתבטא בסופו של דבר ביותר מחזור. כך איש המכירות שלך יכול למכור יותר, ואיש השיווק שלך יכול לחשוף אתכם ליותר לקוחות, המחסנאי שלך יכול לטפל בנפח גדול יותר של  סחורה בצורה יותר יעילה, איש המשלוח שלך יכול לשלח יותר סחורה ללקוחות בצורה יותר יעילה, ומנהלת החשבונות שלך יכולה לטפל ביותר חשבוניות בכל חודש. אם כך תעשה אתה תמצא שהמערכת שלך יכולה על אותו כוח האדם לטפל ביותר תפוקה, ולכן תוכל על מחזור גדול יותר עם אותה כמות עובדים להכפל וגם לשלש את הרווחיות. רוצה לדעת איך? דבר איתנו ונראה לך.

למרות הצפי על הנייר לרווח גולמי מספק, אתה מוצא את עצמך שוב עם רווח גולמי נמוך מידי. מה אתה לא עושה בסדר? האם יש לך בעית תימחור? האם אתה מפסיד כסף בתהליך הקניות שלך? האם אתה מגלגל את הסחורה שלך מהר מספיק? האם יש לך פריטים שתקועים במלאי? האם יש לך גניבות בעסק? או שאתה מעסיק אנשים איטיים ועייפים שפשוט יקרים מידי ומספקים את העבודה בהרבה יותר מידי זמן ביחד לתמחור שלך? או שמהו לא תקין ברמה הארגונית שגורם לעיכובים ומחדלים שאתה לא לוקח בחשבון בעבודה? מה בדיוק קורה פה? כמעט 

האם אתה לפעמים שואל את עצמך מה קרה עם העסק שבנית, שידע לפעול היטב כשאתה ניהלת אותו והיית קרוב לפעילות, רק כשעם הגדילה במחזורים, והעבודה שגדלה אתה מוצא את עצמך ניתב מול תקלות ביצור, בשירות ובהתקנות ונדמה שלא משנה מה אתה עושה אלו פשוט לא נפתרות? איש המדידות לקח את המידות הלא נכונות והכניס לעבודה, החומר כבר נחתך ונצבע ויצא אל הלקוח להתקנה רק כדי לגדלות בשטח שלא ניתן לבצע את ההתקנה ואתה חייב לשנע את הכל בחזרה לתיקונים, או שאיש המכירות שלך הבטיח ללקוח משהו שלא נרשם בהזמנה ומתגלה רק במועד האספקה. הלקוח כל כך עצבני שהוא מעכב את התשלום עד ליום האספקה והכסף שעליו בנית מתעכב. מכיר את זה? זה כל כך מתסכל שזה פשוט איום ונורא. וגרוע מזה שזה מכלה לך את הרווחים של העסק. האמת היא שיש סיבה למדוע הדבר קורה ונשמח להראות לך איך לטפל בכך.

למרות שעל הנייר הצפי לרווח גולמי נראה מספק, העסק שלך לא מרוויח מספיק? איך יכול להיות שלמרות שלפי כל החישובים שערכת, אתה אמור להרוויח, אתה מוצא את עצמך שוב בנקודת האיזון או אולי בהפסד? אחרי שתקדיש זמן לעבודה על הקטנת ההוצאות הקבועות, אתה תגלה שהחיסכון שאתה יכול להפיק מפעולה זו דיי מוגבל, ושהדרך להגדלת הרווחים עוברת בהגדלת המחזור אל מול קיבוע ההוצאות. הפעולה היחידה שיכולה להשיג זאת בצורה משמעותית היא עבודה על כוח האדם שלך, משום שהעובדים הם ההוצאה היחידה בעסק שבכוחה להביא לעליה במחזורים על אותם הוצאות. באופן הזה, איש המכירות שלך יכול לייצר לך מחזור גדול יותר, המחסנאי שלך יכול לקלוט פנימה ולשחרר החוצה מאסה קריטית של סחורה ללא תקלות, ולדאוגשכל פריט יהיה במצב שמיש וניתן לשיפה במהירות, איש הכספים שלך יכול לגבות את כל הכספים שבחוץ במהירות ולשלם לספקים רק את מה שמגיע להם. ארגון נכון של כוח האדם שלך ואופן הפעולה היעיל שלו יגרום לכך שהמחזור שלך יגדל על אותו בסיס הוצאות. זה עשוי להתבטא בהכפלה, שילוש וריבוע של הרווחים  שלך בשנה. רוצה לשמוע עוד? דבר איתנו.

איך השיטה שפיתחנו - עוזרת לך להרוויח?

  • כמה כסף אתה מפסיד אם אתה מרוויח רק 400,000 ש״ח בשנה, כשיכולת להרוויח 800,000 ש״ח, בעבודה מדויקת?
  • איזה מחיר משלם עסק מדשדש, שלא מרוויח, אלא רק מתגלגל, אבל שעם כלים נכונים - היה יכול להרוויח 1 מיליון ש״ח בשנה?
  • ואיזה מחיר משלם עסק שכבר היה אמור לפרוע את כל החוב, אלא שבפועל רק מעמיק את הגרעון ומסכן את עצמו ואת בני משפחתו?

איך מאלצים רווח להופיע?

איך לשים את היד על הרווח החמקמק...

אם היו מגלים לך שיש דרך שתאפשר לך להשיג בשנת ייעוץ אחת התקדמות השקולה ל-5 שנות עבודה. כן. אתה שומע נכון!

אם נראה לך מוזר, ואתה תוהה איך זה שלמרות כל הסכומים שהעסק שלך מגלגל, וכל המאמץ שאתה משקיע, נראה שאתה לא מצליח את היד על הרווח ובכל פעם, באופן חמקמק כל שהוא, הוא פשוט מצליח להתאדות – כדאי שתמשיך לקרוא.

בעסק קיימים בכל יחידה של זמן 27 מקומות שבהם הכסף שלך יכול להיבלע וללכת לאיבוד. בעוצמה עסקית אנחנו קוראים להם ״הכיסים הסודיים שבהם הכסף שלך מתחבא״.

הנקודה היא שבעבודה נכונה ומדויקת אתה יכול לאלץ את הרווח שלך להופיע. איך אנחנו יודעים זאת? משום שאחרי 20 שנה של ייעוץ וליווי לעסקים אנחנו יודעים היכן הם הידיות, הדוושות, והכפתורים שאתה צריך להפעיל בעסק שלך כדי ליצור את התוצאות.

אופטימיזציה עסקית נועדה לסרוק את את כל אותם ״הכיסים״ שבהם הכסף שלך מתחבא ולאלץ אותו להופיע. למעשה בשיטת האופטימיזציה של עוצמה  עסקית הרווח שלך יהפוך לכסף פנוי בחשבון שניתן למשוך מהעסק.

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונראה לך איך עושים זאת.

השיטה של עוצמה עסקית במספרים

36%

מצאו את עצמם עם עסק שהפך לבינלאומי שמניב הכנסות במט"ח.

98%

ריבעו את הרווח הנקי שלהם בתקופה של שנתיים וחצי

73%

לא נזקקים למימון בנקאי על מנת לבצע השקעות בעסק אחרי 3 שנים

87%

השתחררו מהעבודה היומיומית בעסק והעלו את רמת החיים

רוצים לקבל עוד ערך?

היכנסו לבלוג האיכותי ביותר בישראל לבעלי עסקים

וקבלו חינם לגמרי כלים ללא עלות

אז

Call Now Button